KDO JSME

Nabízíme

Pro Vás

Projekty

Partneři

PRACOVIŠTĚ

Boskovice_Učebna
Boskovice_Chráněnka
Boskovice_ECDL 157CZ
Boskovice_Poradna
Boskovice_Půjčovna
Svitavy_Studio
Šebetov_Chráněnka
Habrovany_Učebna
Habrovany_Chráněnka
Blansko_Poradna
Brno_Rehacentrum
Brno_Učebna
Brno_Poradna

Poděkování

Milí kolegové Deepu, jsem ráda, že jsem s vámi mohla pobýt ty dva roky. Za vše co jsem s vámi prožila vám děkuji. Tyto dva roky mi daly mnoho zkušeností, jak v mezilidských vztazích tak i v poznávávání nových věcí. Nyní bych chtěla poděkovat jmenovitě a za konkrétní věci: Největší poděkování patří Ing. Adéle Kolouchové za vše, co pro nás zaměstnance Deepu dělá, to samé i panu Dvořáčkovi. Dále pak Štefanovi Pekarovi za to, že mě naučil stahovat si hudbu na internetu a schvaluje mi články. Zuzce Vrkočové za to, že pomáhá na zámku svým pečovatelkám a za to že mě a Katku mile přivítala a věnovala se nám při dni otevřených dveří v Šebetově. Milanovi Kyprovi za to, že mě naučil pracovat s internetem, skypem, což mi umožňuje cestovat a poznávat nové věci, také za pomoc při problémech s počítačem a výuce dalších věcí. Radkovi Urbánkovi za nauku programů, které nebyly v osnovách kurzu, jejich instalalace a pomoc při problémech s počítačem. Pavle Holánové bych chtěla poděkovat za pomoc při mých zdravotních potížích. Broňce Kvapilové za dokázání rozveselit kolektiv na různých setkáních, za její vděk a také za to, že jsem ji mohla pomáhat na četu při jejich psychických problémech. Potom jsem se cítila užitečnější na tom četu. Dančkovi bych chtěla poděkovat za asistenci na leteckém dni. Štefanovi Vorálkovi patří dík za to, že se snaží pro Romana Tomečka najít asistivní pomůcky pro jeho další život a usnadnění při práci s počítačem. Naděnce Volejníkové za psychickou oporu jak při praxi u nás, tak i při působení na jiném pracovišti. Také Julii Dvořáčkové za psychickou oporu na četu a plnohodnotná témata. Magistru Januszu Chmielovi za psychickou oporu a povzbuzování při dalších mých životních krocích. A na závěr bych chtěla poděkovat Jarouškovi Kakáčovi za pomoc Broňce při jejich zdravotních obtížích. Doufám, že jsem nezapomněla na žádného kolegu, kterým patří můj dík. Budu ráda, když se s vámi budu moci nadále setkávat. Sice nebudete mí kolegové ale kamarádi a přátelé.

Komentáře

#1 | volejnikova dne January 01 2011 16:19:09
Kari,moc hezky jsi to napsala,a já jsem ráda,že jsem tě poznala a doufám,že na novém pracovišti budeš spokojená a štastná i v životě. NadaWink
#2 | chmiel dne January 02 2011 16:27:07
Nádherné rozloučení Karinenko, krásně jsi všem, na nichž Ti záleželo poděkovala. Přeji Ti v novém zaměstnání vše nej a v osobním životě Ti rovněž přeji, aby se Ti dařilo co nejlépe.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Vygenerované za: 0.24 sekund
2,158,332 návštěv