KDO JSME

Nabízíme

Pro Vás

Projekty

Partneři

PRACOVIŠTĚ

Boskovice_Učebna
Boskovice_Chráněnka
Boskovice_ECDL 157CZ
Boskovice_Poradna
Boskovice_Půjčovna
Svitavy_Studio
Šebetov_Chráněnka
Habrovany_Učebna
Habrovany_Chráněnka
Blansko_Poradna
Brno_Rehacentrum
Brno_Učebna
Brno_Poradna

Soužití-úcta-tolerance.

Začíná čas nakupování předvánočního shonu a shánení různího zboží. I já jsem proto vyrazil v sobotu na nákupy. Nestačil sem se divit jak jsou lidé k sobě neuctivý, sobečtí a zlomyslní. Už při příjezdu k obchodu to bylo špatný.

Jak se dokázali pohádat a urážet jeden druhého o parkovací místo. Zažil jsem na vlastní oči, jak přijeli zároveň dvě auta se znakem vozíčkáře za předním sklem. Jeden starší pár na vozíčku ve staršíi škodovce. Mladý pár, odhadem ona patnáct a on tak dvacetpět, v novém BMV. Samozřejme, že byl rychlejší a zaparkoval na místo pro vozíčkáře. Sáhnul do kastlíku a hodil za přední sklo značku pro vozíčkáře. Vystoupili, zamčeli auto a chtěli odejit.

Tak jsem ho zastavil! „Kde máte ten vozíček?“ On mi odsekl, že prej jakej? No, ten co máte na značce. A on, že proč se o to starám, že mě do toho nic není. Tak jsem mu vysvetlil, že to označené místo je pro vozíčkáře. Z důvodu, aby se dostali do svého auta.

Začal být sprostý a arogantní. Říkal co si to  prý k němu dovoluji, že nevím kdo je a tak podobně. Vysvětlil jsem mu, že mi je jedno kdo je. Že ho asi doma málo řezali, aby se uměl chovat.

Já tam byl na elektrice. Tak mě to mohlo být jedno, ale nebylo. Vytáhl jsem z kapsy svůj mobilní telefon a zavolal na městskou policii 156. Bylo zajímavé jak před policií okamžitě změnil své chování.

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.10 sekund
2,158,289 návštěv